Warning: strtotime() [function.strtotime]: It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Europe/Berlin' for 'CEST/2.0/DST' instead in /home/platne/c10/public_html/choroby-weneryczne.com/com/include/commax.class.php on line 492

Warning: strtotime() [function.strtotime]: It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Europe/Berlin' for 'CEST/2.0/DST' instead in /home/platne/c10/public_html/choroby-weneryczne.com/com/include/commax.class.php on line 493

Warning: date() [function.date]: It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Europe/Berlin' for 'CEST/2.0/DST' instead in /home/platne/c10/public_html/choroby-weneryczne.com/com/include/commax.class.php on line 582
Zovirax - lek na opryszczkę wargową - Choroby Weneryczne

Ostatnia aktualizacja:
Warning: date() [function.date]: It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Europe/Berlin' for 'CEST/2.0/DST' instead in /home/platne/c10/public_html/choroby-weneryczne.com/include/data.php on line 7
07.10.2015 18:15:45

Zovirax

Powszechnie nazywana zimnem, szpecąca twarz - czasem do tego stopnia, że najchętniej w ogóle nie wychodzilibyśmy z domu. Mowa oczywiście o opryszczce wargowej – chorobie wirusowej, objawiającej się wystąpieniem na ustach pęcherzyków, początkowo wypełnionych cieczą później zamieniających się w nieestetyczne strupki. Zmiany najczęściej nie są bolesne, ale mogą powodować lekki świąd skłaniający nas do drapania ranki, co tylko nasila objawy choroby.

Opryszczkę wywołuje wirus HSV, którego nosicielami są niemal wszyscy. Najczęściej pozostaje on uśpiony w organizmie aktywując się w czasie obniżonej odporności, stresu czy niewielkich uszkodzeń skóry. Mimo iż nie jest to poważna choroba to jest szczególnie nielubiana przez większość ludzi, występując w rejonie ust powoduje ona dyskomfort psychiczny i często obniża naszą pewność siebie.

Walka z opryszczką

Znamy wiele domowych sposobów na walkę z opryszczką, choćby takie jak przykładnie czosnku lub cebuli do zmienionych chorobowo miejsc. Te sposoby są jednak uciążliwe w stosowaniu – niezbyt przyjemny zapach czosnku czy cebuli skutecznie odstręcza nas od ich stosowania w ciągu dnia kiedy przebywamy w szkole lub w pracy. O wiele skuteczniejszym i szybszym sposobem na zwalczenie opryszki jest zastosowanie dostępnych bez recepty leków do stosowania miejscowego. Jednym z nich jest maść Zovirax. Składnikiem aktywnym maści jest aciclovir sodium – substancja działająca wewnątrz zaatakowanych wirusem komórek uniemożliwiając się jego namnażanie. Krem należy zastosować od razu po zauważeniu pierwszych objawów opryszczki i nakładać kilka razy dziennie na zmienione miejsca. Pozwala to na zatrzymanie rozwoju choroby i znaczące skrócenie czasu leczenia.

Jeżeli zmiany nie ustępują po 10 dniach należy skontaktować się z lekarzem. Na konsultację lekarską warto wybrać się także wtedy kiedy choroba często nawraca. Może on zalecić przyjmowanie Zoviraxu w tabletkach. Taka kuracja pomaga zapobiegać nawrotom choroby.

Kiedy pamiętać o opryszczce

Osoby u których opryszczka często nawraca powinny o tym pamiętać jeśli wybierają się na inwazyjne zabiegi kosmetyczne takie jak mezoterapia mikroigłowa czy silne peelingi. Drobne uszkodzenia naskórka powstające w czasie takich zabiegów mogą prowadzić do uaktywnienia się wirusa, warto więc zawczasu zabezpieczyć się lekami antywirusowymi aby tego uniknąć.

Przeciwwskazania

Lek Zovirax nie wywołuje z reguły poważnych skutków ubocznych jednak kobiety karmiące i osoby z niewydolnością nerek powinny zachować szczególną ostrożność przed zastosowaniem leku i zasięgnąć porady lekarskiej. Raczej nie zaleca się stosowania leku kobietom w okresie ciąży i ogranicza się do stosowania jedynie w sytuacjach kiedy korzyści dla matki są większe niż ryzyko dla rozwijającego się dziecka. Przeciwwskazaniem jest też ewentualna nadwrażliwość na składniki leku.

Komentarze

Podziel się z nami swoją wiedzą! Jeśli masz doświadczenie w tym temacie, napisz kilka słów komentarza. Bardzo dziękujemy!

david muhammed
Jestem tutaj, aby świadczyć światu o dobroci Davida Mahometa
chorowałem na opryszczkę1 i 2 i szukałem pomocy dla tej, która
pomoże mi, wiem, kto pomoże, kiedy mój przyjaciel powie mi o David
muhammed i dał mi swój e-mail, a ja się z nim skontaktowałem i mu powiem
mój problem, powiedział mi, że ma ziołowe lekarstwo na opryszczkę1 i 2 i
był bardzo szczęśliwy, że to usłyszał i odniósł się także do wielu osób
on też pomaga ziołowym lekarstwem, byłem tak szczęśliwy, że jest lekarstwo
to herpes1 i 2 poprosiłem o produkt w ciągu najbliższych 4 dni
ziołowy był na moim miejscu w USA, wziąłem go zgodnie z jego instrukcją
po wszystkim i poszedłem do szpitala na kontrolę i wynik
był negatywny i byłem bardzo szczęśliwy z tego powodu, przesyłam mu ponownie e-mailem i dziękuję
on i ja chcieliśmy mu zapłacić, powiedział, że powinienem wziąć moje pieniądze
od razu powiedział mi, że powinienem powiedzieć światu o nim, więc jestem teraz
tutaj, aby powiedzieć światu, jak David Mahomet uratował mi życie, jest mężczyzną
z własnym celem, w który możesz w niego wierzyć swoim życiem i nim
da ci dobry wynik, przeprowadzi również wszelkiego rodzaju choroby

 
 Zaklęcie pieniędzy
Zaklęcie porcji zdrowia
Promocja w biznesie
Zaklęcie przyciągające
Czarownica do domu
Zaklęcie z powrotem
Zaklęcie duchowego uzdrowiciela
Czar miłości
Zaklęcie na loterii
Zaklęcie ciążowe
Zaklęcie promocyjne
Wiara w czary
Pobierz zaklęcie
Zaklęcie bratniej duszy
Zaklęcie ochronne
HIV / pomoce
Zajść w ciążę
Leczyć wszelkiego rodzaju choroby ciała
ITP
skontaktuj się z nim za pośrednictwem jego e-maila
adres: muhammedspellcast@gmail.com lub Możesz również skontaktować się z nim na WhatsApp +2347059007941
4 lat temu
Odpowiedz
Potrzebujesz włączonego javascript, aby móc komentować.
Potrzebujesz włączonego javascript, aby móc komentować.
Scroll To Top